Pagrindinis / Filmai / Styvas Džobsas
Styvas Džobsas
Žiūrėti online
 • Pažymėti

Treileris:

BDRip 5-05-2016

Styvas Džobsas Steve Jobs

Turbūt būtų sunku surasti jaunesnį nei 40-ies metų žmogų, negirdėjusį apie Steve Jobs. Jau nekalbant apie armiją „Apple“ produktų savininkų, kurių daliai S. Jobs yra net ne žmogus, o Dievas. Nepaisant visų – pramanytų ir tikrų – pasakojimų apie šio žmogaus despotiškumą, fanatizmą ir netgi žiaurumą, vieno dalyko nuneigti negalima: S. Jobs jau tapo istorijos dalimi, kaip vienos didžiausių kompiuterių revoliucijų autorius ir kūrėjas. Nenuostabu, kad praėjus vos ketveriems metams po jo mirties, į kino ekranus atkeliauja jau antrasis filmas, pasakojantis apie „Apple“ vadovo gyvenimą.

„Lūšnynų milijonieriaus“ ir „Traukinių žymėjimo“ režisieriaus Danny Boyle sukurtoje juostoje pagrindinis dėmesys skiriamas trim svarbiems S. Jobs gyvenimo profesiniams įvykiams: 1984 m. pristatytam asmeniniam kompiuteriui „Macintosh“, po ketverių metų į rinką išleistam kompiuteriui „NeXt“ ir, žinoma, didžiausią jo triumfą paliudijusio „iMac“ pristatymui 1998-aisiais. Šalia šių pasaulį keitusių S. Jobs (kurį vaidina Michael Fassbender) pasiekimų, filmas pasakoja apie sudėtingus jo santykius su bendradarbiais, kolegomis, artimaisiais ir tikra dukra Liza, kurios S. Jobs labai ilgai nenorėjo pripažinti, nors DNR testas ir buvo įrodęs jo tėvystę.

Sakoma, kad genialumas yra tik per plauką nuo beprotybės, o didieji žmonijos kūrėjai dažnai būdavo arogantiški, pasipūtę despotai. Kaip ten bebūtų, laikui bėgant S. Jobs asmeniniai trūkumai užsimirš, o jo palikimas gyvuos per amžius.
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Biografinis, Drama

Metai: 2015

Šalis: USA, UK

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 7.2134 433
 • 6.66334 403
 • 13
 • 2
Vartotojų įvertinimas
13 2
KOMENTARAI 3
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Valstoria 12 spalio 2019 21:15
  1. 0
  Nesuprantu,ko čia kyla tas triukšmas apie tą sttyvą jobsą?Juk jis tik influenceris....Jūs pamenat nors vieną vardą iš grupės inžinierių,kurie vargo prie tų projektų?Ne!Jūs net nežinot!Nejoks jis ne genijus....
 2. Sibile 29 gegužės 2019 00:08
  1. +1
  Nors nesu IT specialistė ir tikrai nežinau visos verslo vystymo istorijos, bet man buvo labai įdomu analizuoti narcistinės asmenybės tipą, personažo charakteristiką, kaip vystosi ir keičiasi pagrindinio veikėjo charakteris, mąstymo būdas ir elgsenos pasirinkimai. Į filmą žiūrėjau iš psichologinės pusės: kaip pasaulinio mąsto genijus realizuoja savo profesinius talentus ir kokiu būdu tai veikia asmeninį jo gyvenimą. FIlme mačiau daug stiprių ir gilių momentų. Abu pagrindiniai aktoriai - Michael Fassbender ir Kate Winslet - atskleidžia savo vaidmenis nepriekaištingai. FIlmą vertinčiau labai gerai.
 3. Zarinas 24 gegužės 2019 11:56
  1. +1
  Perfekcionistas intravertas neturintis skrupulu darboholikas.Apple su juo pakilo ir be jo nusileis :)