Pagrindinis / Animacija / Džin-Roh: Vilko Brigada
Džin-Roh: Vilko Brigada
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 1-05-2016

Džin-Roh: Vilko Brigada Jin-Roh: The Wolf Brigade

1995‘ais metais, kai Oshii Mamoru dar buvo įnikęs į „Ghost in the Shell“, jau prasidėjo kūrimas šio pilnametražio filmo, kurio pagrindas buvo pastatytas pagal jo paties sukurta mangą. Kiek teko matyt, tai Oshii filmai kupini tamsaus niūrumo ir liūdesio atmosferos, o tarpais ir visai perteikia beviltiškumo jausmą.

Didžioji dalis įvykiu pateikiama tamsios paros metu, tamsioje, beviltiškoje ir niūrioje atmosferoje. Jei pažvelgtume i filmą pro vienos iš veikėjų jaunos moksleivės gražias, tamsias ir dideles akis, tai filmas atrodo tiesiog nepakartojamai.

Jame vyrauja retas rimtumas, kuris savaip yra siurrealistiškas ir ant tiek globalus ir realistiškas, kad kartais ribojasi net ir su fantastika, taip pat paliečiantis politikos niuansus ir net gi ideologiją. Masinis maištas užaugęs Tokijuje – viena iš nerealiausiu scenų, kurios tik buvo pasirodžiusios anime kadruose. Viską ką galėčiau pasakyti apie istoriją... tai, kad žiaurioje siužeto linijoje susiformuoja romantinė pasaka, kuri tiesiogine ta žodžio prasme yra apipilama krauju.
Daugiau

Režisierius: Hiroyuki Okiura

Aktoriai: Yoshikazu Fujiki, Sumi Mutoh, Hiroyuki Kinosha, Yukio Hiroda, Yukihiro Yoshida ...

Žanras: Animacija, Drama, Fantastinis, Trileris

Metai: 1999

Šalis: Japan

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Reitingas

  • 7.512 675
  • 7.5983 485
  • 12
  • 3
KOMENTARAI
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.


Loading...