Pagrindinis / Filmai / Nerimo dienos
Nerimo dienos
Žiūrėti online
  • Pažymėti

Treileris:

BDRip 1-08-2016

Nerimo dienos Revolutionary Road

Eipril ir Frenkas Vyleriai (akt. Kate Winslet ir Leonardo DiCaprio) – jauna šeima, su dviem vaikais gyvenanti Konektikuto priemiestyje. Laikas skaičiuoja šeštąjį XX amžiaus dešimtmetį.

Iš pažiūros ši šeima – kaip ir daugelis aplink – yra užtikrinta dėl savo ir savo vaikų ateities, puikiai jaučiasi viešumoje ir randa laimę už savo namų durų. Tačiau iš tikrųjų nugludintas fasadas slepia nesugebėjimo užauginti ir išauklėti savo vaikų baimę; neužtikrintumą dėl savo gabumų ir todėl nerimą dėl karjeros; nesugebėjimą mylėti ir nuolatinę jausmų vaidybą.

Frenkas dirba neblogai apmokamą, tačiau be galo nuobodų darbą biure, Eipril su dviem vaikais sėdi namuose ir kankinasi dėl to atsisakiusi savo galbūt daug žadėjusios aktorės karjeros. Diena po dienos rutinos pilkuma slegia sutuoktinius, kol galų gale abu nusprendžia kardinaliai keistis ir su vaikais išvažiuoti gyventi už Atlanto – į Prancūziją. Tačiau savęs dar niekam nepavyko apgauti: gyvenamosios vietos ir įpročių pakeitimas Eipril ir Frenkui atneša ne laimę, o nesiliaujančius kivirčus, nepagrįstus kaltinimus, pavydą ir dar didesnį susvetimėjimą.
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Drama, Romantinis

Metai: 2008

Šalis: USA, UK

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 7.3167 593
  • 7.49665 745
  • 15,5
  • -2,5
Vartotojų įvertinimas
15,5 -2,5
KOMENTARAI
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.