Pagrindinis / Filmai / Pragaro virtuvės vaikėzai
Pragaro virtuvės vaikėzai
Žiūrėti online
  • Pažymėti

Treileris:

BDRip 1-08-2016

Pragaro virtuvės vaikėzai Sleepers

Garsusis režisierius Baris Levinsonas, apdovanotas “Oskaru” už filmą “Lietaus žmogus”, drauge su Holivudo žvaigždėmis Robertu De Niro, Bredu Pitu, Dastinu Hofmanu kuria tikrovišką, anot skandalingojo autobiografinio romano “Miegaliai” (“Sleepers”) autoriaus Lorenso Karkateros (Lorenzo Carcaterra), iš tiesų nutikusią istoriją.

1966-ieji. Niujorko kvartalas "Pragaro virtuvė" (Hell's Kitchen). Šioje vakarų Manheteno dalyje, apgyventoje italų, airių ir išeivių iš Rytų Europos, galioja savi griežti įstatymai. Gyvenimą čia reguliuoja bažnyčia ir mafija. Išgyventi čia nelengva, tačiau filmo herojams Maiklui, Lorenzo, Džonui ir Tomiui šis rajonas - gimtieji namai. Jo gatvėse jie krečia visokias eibes, žaidžia.

Tačiau vieną karštą vasaros dieną nerūpestingas vaikėzų gyvenimas lemtingai pasikeičia. Bandymas efektingai nugvelbti dešrainių pardavėjo vežimėlį baigiasi tragedija ir visas "neišskiriamas ketvertukas" sėda už grotų. Nuo šiol jie - "miegaliai". Taip vietos žargonu vadinami nuteisti kalėti nuo 9 iki 18 mėnesių.

Vilkinsono berniukų kolonija, į kurią patenka draugai, iš pirmo žvilgsnio atrodo lyg tyli mokykla. Vienok už savo durų ji slepia pragarą...
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Drama, Kriminalinis, Trileris

Metai: 1996

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 7.6168 301
  • 7.85128 314
  • 12
  • 0
Vartotojų įvertinimas
12 0
KOMENTARAI
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.