Pagrindinis / Serialai / 37 days
37 days
Žiūrėti online
 • Pažymėti

Treileris:

HDTV 26-08-2016

37 days

Pridėta: 1 Sezonas

Istorinė trijų dalių britų kino drama, skirta Pirmojo pasaulinio karo šimtmečiui, pasakoja apie trisdešimt septynias dienas iki Pirmojo pasaulinio karo pradžios. Nuo austrų princo Franco Ferdinando nužudymo Sarajeve iki dienos, kai Didžioji Britanija paskelbė karą Vokietijai. Pagrindiniai dramos įvykiai vaizduoja tai, kas vyko aukščiausios valdžios užkulisiuose.
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Istorinis

Metai: 2014

Šalis: UK

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 8.21 091
 • 7.42171
 • 2
 • 3
Vartotojų įvertinimas
2 3
KOMENTARAI 2
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Ledlauzis 13 rugpjūčio 2019 12:55
  1. 0
  Gal pradėkite melstis Rusijai su Putinu, nes visos pasaulio nuodėmių atperkėjais padaryti kaip Jėzus Kristus ;) Sugriuvo 4 imperijos, bet nėra nieko blogo kas neįšeitų į gera ;) Pagalvokim kas iš to (po pirmo ir antro pasaulinio) išaugo ir gavo didžiausią naudą, kaip ieškodami žudiko detektyvę, nuo motyvo. Kas gautų didžiausią naudą po trečiojo pasaulinio? Kam naudingiau sukelti karą ar skolininkui kuriam neįmanoma jų gražinti ar tiems kurie nėra skolingi? O gal trečiam - kreditoriui. Šitas filmas meninio pobūdžio ir nieko praktiškai bendro su praitimi. Net juokinga kai lietuvis žiūri filma apie įvykius 37d iki oficialaus karo kai Lietuvai pasauliniai karai prasidėjo kitomis datomis, bet tūlas žmogelis nė nesusimastįs ir ės bet ką.
 2. žvirblis 7 kovo 2017 23:23
  1. +1
  Labai įdomiai parodytos I pasaulinio karo išvakarės - serijose atskleidžiamas valstybių diplomatinis bendravimas - jokio veiksmo. Tačiau, dialogai puikūs.