Pagrindinis / Filmai / Hugas ir Jozefina
Hugas ir Jozefina
Žiūrėti online
  • Pažymėti

Treileris:

DVDRip 13-10-2016

Hugas ir Jozefina Hugo och Josefin

Septynmetė Jozefina, jauniausia pastoriaus duktė, gyvena nedidelės kaimo vietovės pakraštyje kartu su pastoviai užsiėmusia mama, kuriai tikrai ne iki mažylės.
Pastorius tėtis taip pat šaltas, išsikvėpęs ir pervargęs žmogelis. Vieniša mergaitė, iki šiol gyvenusi savo fantazijų pasaulyje, pradeda lankyti mokyklą. Kadangi jos šeima įsikūrusi atokiau gyvenvietės, tai mažylei nelengva susirasti ir draugų, nėra su kuo pažaisti ir t.t. Bet po to kai jos mama įdarbina pas save keistuolį sodininką, Jozefinos vienatvei ir liūdesiui ateina galas. Maža to, jinai dar susipažįsta bei susidraugauja su jo septynmečiu sūnėnu Hugu, kurio tėvą suėmė už atsisakymą tarnauti armijoje. Tad abu vaikai yra tarsi našlaičiai, esant gyviems tėvams ir tik vienintelis sodininkas skiria jiems šilumos ir stengiasi nestandartiškai nors kiek juos pralinksminti bei užimti. Pirmokėliai Hugas ir Jozefina ne tokie kaip kiti klasės vaikai ir dėl to labai vienas kitam reikalingi.
Ši švedų klasikos vaikams nuostabi kino juosta apie nuoširdžią ir keistą abiejų taip pat keistuolių vaikų bičiulystę moko mus, kas iš tiesų vertas tikro draugo.
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Drama, Šeimai, Komedija

Metai: 1967

Šalis: Sweden

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Reitingas

  • 6.4331
  • 2
  • 1
Vartotojų įvertinimas
2 1
KOMENTARAI 1
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. Ja-Ja 20 rugsėjo 2017 11:40
    1. 0
    Smagus filmukas visai šeimai