Pagrindinis / Filmai / Paslaptingi žvilgsniai
Paslaptingi žvilgsniai
Žiūrėti online
 • Pažymėti

Treileris:

BDRip 4-12-2016

Paslaptingi žvilgsniai Secret in Their Eyes

Tai itin paslaptinga ir bauginanti istorija, kurioje visi veikėjai kai ką slepia. Ji prasideda nuo vieno itin kraupaus nutikimo prieš daugiau nei dešimt metų. Šiukšlių konteineryje netoli mečetės aptinkamas jaunos merginos lavonas. Į įvykio vietą atvykusi FTB tyrėjų komanda lieka priblokšta: konteineryje guli vienos iš komandos darbuotojų – Džesės (pribloškiantis J. Roberts vaidmuo) – dukra. Ar ši kraupi ir nepaaiškinama žmogžudystė kaip nors susijusi su terorizmo grėsme? Iš kur žudikas pažinojo Džesės dukrą?

Rėjus (Ch. Ejioforas) pasiryžęs trūks plyš žudiką surasti ir patupdyti už grotų, bet gerų norų toli gražu nepakanka. Vis labiau gilindamasis į įvykio aplinkybes Rėjus supranta įsivėlęs į žymiai sudėtingesnį ir pavojingesnį žaidimą, kuriame vieno žmogaus mirtis nėra itin svarbi, nes galbūt ant kortos pastatytos daugelio gyvybės. Negelbsti ir naujosios kolegės Kler (N. Kidman) parama – galiausiai tyrėjai priversti paleisti į laisvę įtariamąjį ir jis netrukus dingsta iš akiračio.

Rėjus nusišalina iš tarnybos, tačiau nenuleidžia rankų. Po 13 metų jis vėl pasibeldžia į Kler (jau tapusios vyriausybės patarėja) duris ir tvirtina, kad pagaliau aptiko Džesės dukters žudiką. Prašydamas atnaujinti bylą, Rėjus net neįtarė, kad susidurs su tokiais praeities vaiduokliais, kurie tikrai privers pasigailėti...

Filmas sukurtas pagal argentiniečių režisieriaus Juano José Campanellos 2009 m. filmą „El secreto de sus ojos“, kuris pelnė „Oskarą“ ir sulaukė visuotinio pripažinimo. Scenaristo („Bado žaidynės“, „Kapitonas Filipsas“) ir režisieriaus Billy Ray versija nėra visiškas perdirbinys. Jį veikiau derėtų laikyti itin sėkminga ir labai paveikia parafraze. Netikėti siužeto vingiai ir nenuspėjama pabaiga privers aiktelti ne vieną žiūrovą. Žinoma, lieka atviri svarbiausi klausimai: kiek žmogus gali iškęsti? Kokia turi būti bausmė už nusikaltimą? Kiek kainuoja sielos ramybė?
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Kriminalinis, Drama, Mistinis, Trileris

Metai: 2015

Šalis: USA, UK, Spain, South Korea

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 6.333 301
 • 6.4414 701
 • 14
 • 3
Vartotojų įvertinimas
14 3
KOMENTARAI 6
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Zarinas_Zarinavicicius 15 sausio 2020 17:33
  1. 0
  Sakyčiau geras perdarymas.
  Bet nelabai reikalingas.
 2. aferistas1 3 lapkričio 2017 02:46
  1. 0
  Geras detektyvas, superine aktoriu vaidyba, intriga nuo pradziu iki pabaigos. 9 is 10.
 3. Intervalas 1 sausio 2017 23:18
  1. 0
  Filmas kiek nuobodokas, filme ivykiai klostosi kiek vangokai. Filmas paremtas sentimentais, prisiminimais, melancholiskomis nuotrupomis is praeities. Siuzetas liudnokas, niurus, pilkas. Man asmeniskai 6 is 10.
 4. vyckius88 5 gruodžio 2016 22:22
  1. 0
  vertas demesio
 5. sauluciux 5 gruodžio 2016 22:04
  1. +1
  Nesuprantu, kam perkurti labai gerą filmą? Ir ne šiaip perkurti iš esmės, o tiesiog sutrumpinti ir pabaigą pakeist. Jei kas nematė originalo, tai šis filmas iš esmės yra gana geras. Bet jei jau ruošiatės šį žiūrėti, tada rekomenduoju originalą El secreto de sus ojos, kuris sukelia daug daugiau emocijų ir yra išdirbtas nuo A iki Z :)
 6. elecom 5 gruodžio 2016 21:31
  1. 0
  neblogas kriminalas,gan staigus posukys filmo gale 7/10