Pagrindinis / Filmai / Nuotaka
Nuotaka
Žiūrėti online
  • Pažymėti

Treileris:

BDRip 22-07-2018

Nuotaka La novia / The Bride

Dar vaikystėje Leonardas, Nuotaka ir Jaunikis tapo neišskiriama trijule. Metams bėgant nepastebima, stipri ir nepertraukiama meilė surišo Nuotakos ir Leonardo širdis. Nelaimei, jų šeimos nuolat kursto nesantaiką ir abipusę neapykantą perduoda iš kartos į kartą. Ilgai trunkantį konfliktą tikimasi išspręsti sutartomis vedybomis, kad Duktė iš vienos šeimos ištekėtų už Sūnaus iš kitos šeimos. Tačiau Likimas ir Mirtis rašo visiškai kitokį – kruvinos nesantaikos – scenarijų, nes Nuotaka yra seniai įsimylėjusi Leonardą. Gražuolė paklūsta tėvų valiai, bet dieną prieš tuoktuves ji sutinka elgetą žiniuonę ir išgirsta lemtingą patarimą („netekėk už jo, jei nemyli“).


Moderni ir ugninga ispanų poeto ir dramaturgo Federico García Lorca‘os pjesės „Kruvinos vestuvės“ adaptacija buvo nufilmuota Kapadokijoje (Turkija) ir Monegros pusdykumėje (Ispanija).

„Stilinga drama yra sukurta didelio ekrano ir tobulo garso žavesiui. Filmas užburia jausmų galia, įspūdingais peizažais, ugningais šokiais, erotiniu intymumu, neprilygstamojo japonų kompozitoriaus Shigeru Umebayashi (Wongo Kar Wai’aus „Meilės laukimas“, „2046“, „Didysis meistras“) muzika, talentingų aktorių pasirodymais.“
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Drama

Metai: 2015

Šalis: Spain, Germany

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Reitingas

  • 6.82 613
  • 6.355179
  • 21,5
  • -11,5
Vartotojų įvertinimas
21,5 -11,5
KOMENTARAI 1
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. FILMINA 22 liepos 2018 21:30
    1. +3
    Labai meniskas filmas,daug dainu,eiliuotas,pilnas deminutyvu,vaizdziu epitetu...ne kiekvienam patiks,siulau ziureti itin jautriems,trapiems,meniskiems zmonems.