Pagrindinis / Filmai / Pavojingas metodas
Pavojingas metodas
Žiūrėti online
  • Pažymėti

Treileris:

2-02-2015

Pavojingas metodas A Dangerous Method

Likus maždaug dešimtmečiui iki I-ojo Pasaulinio karo saulėtekio į Carlo Gustavo Jungo (aktorius Michaelas Fassbinderis) kliniką Ciuriche atvežama isteriškai rėkianti ir neviltin puolusi rusų kilmės mergina Sabina Spielrein (aktorė Keira Knightley), kurią nuo ketverių metų seksualiai išnaudojo despotas tėvas. Gydytojui pavyksta užgniaužti trapaus ir komplikuoto charakterio pacientės blogus ir skausmingus praeities prisiminimus.

Jungas nuramina Sabiną ir psichoterapiniais metodais paskatina mąstyti, bet jam prireikia pagalbos, kad numalšintų pasikartojančius merginos manijos priepuolius. Tuo metu Sigmundą Freudą tik iš rašytinių šaltinių pažinojęs psichoterapeutas apsisprendžia nuvykti į Vieną ir pasikalbėti su didžiu psichologu, kurio taikoma taktika vis dėlto buvo laikoma pavojinga.

Išgirstus patarimus įgyvendinus praktikoje, Sabinos sveikata sparčiai taisosi, jos intelektualus protas prašviesėja, o džiaugsmą vėl atradusi mergina tiesiog pražysta akyse. Dar daugiau įkvėpimo Carlui Jungui atneša neoficialaus mokytojo Sigmundo Freudo sąmoningai atsiųstas keistuolis pacientas Otto Grossas (aktorius Vincentas Casselis). Kokainą godžiai uostantis ir jokių padorumo ribų nepaisantis ištvirkėlis provuokuoja išlaisvinti pirmapradžius seksualumo instinktus.
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Drama, Romantinis

Metai: 2011

Šalis: UK, Germany, Canada, Switzerland, USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 6.491 193
  • 6.58140 878
  • 7
  • 6
Vartotojų įvertinimas
7 6
KOMENTARAI
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.