Pagrindinis / Serialai / Spec. būrys (1 Sezonas)
Spec. būrys (1 Sezonas)
Žiūrėti online
  • Pažymėti
DVDRip 1-09-2016

Spec. būrys (1 Sezonas) The Unit (Season 1)

Veiksmo drama, pasakojanti apie slaptą specialiųjų pajėgų operatyvininkų komandą, kurios nariai rizikuoja gyvybe vykdydami slaptas užduotis visame pasauly, o jų žmonos dirba namų fronte ir saugo vyrų paslaptis. Į užduotis Būrį veda JONAS BLEINAS (Dennisas Haysbertas). Būriui priklauso BOBAS BRAUNAS (Scottas Foley), PULKININKAS TOMAS RAJANAS (Robertas Patrickas), MEKAS GERHARTAS (Maxas Martinis), ČARLZAS GRĖJUS (Michaelas Irby) ir HEKTORAS VILJAMSAS (Demore‘as Barnes‘as), visi itin patyrę, patikimi ir drąsūs kariai, kurie dėl būtinybės pasikliauti vienas kitu tapo artimi kaip broliai. Jono žmona MOLĖ (Regina Taylor) yra bazės matriarchė, kuri negaili patarimų ir guodžia kitas žmonas, TIFĘ GERHART (Abby Brammell) ir KIM BRAUN (Audrey Marie Anderson), kai tos bando nugalėti baimę ir netikrumą jų vyrams išvykus iš namų.

"Jonas ir jo komanda po penkių mėnesių grįžta iš tolimos misijos ir stoja akistaton su pasikėsinimu į prezidentą ir jo administracijos žmones. Šio netikėto chaoso sūkuryje išaiškės dar viena paslaptis“, – apie ketvirto „Spec. būrio“ sezono pradžią pasakoja pagrindinis, prestižiniam „Emmy“ apdovanojimui nominuoto, serialo aktorius Dennisas Haysbertas.

Milijonus gerbėjų subūręs serialas vis labiau domina tuos žiūrovus, kurie seka šių dienų įvykius, teroro išpuolius ir gelbėjimo operacijas. Pagal Erico Haney knygą „Deltos pajėgų istorija“ („Inside Delta Force“) sukurtame daugiaserijiniame filme dirba pats istorijos autorius ir begalę kitų savo srities specialistų, kurie padeda aktoriams įsijausti į vaidmenis.

„Jonas nesišypso“, – protestuodamas prieš atsuktą kamerą prasitars Dennisas. „Aš dažnai po filmavimų turiu savaip išsilieti, kartais net verkti tenka. Tai, ką mums tenka išgyventi filmavimo aikštelėje, yra be galo jautru ir akivaizdu. Tikrus įvykius išgyvenantys kariuomenės žmonės gatvėje dažnai mums dėkoja už tai, ką rodome seriale. Ne tik sunkias misijas, bet ir šeimos narių skausmą, kai į nežinomybę su ginklais ir pavojumi išleidi artimą žmogų“, – sako D. Haysbertas.

„Dauguma operacijų yra labai slaptos. Mes savo seriale astkleidžiame tik kokius penkis procentus tikrovės. Ir tai yra tikrai daug daugiau nei bet kuris kitas serialas, pasakojantis vidinį slaptųjų pajėgų gyvenimą“, – sako serialo kūrėjai.
Daugiau

Aktoriai: Dennis Haysbert, Regina Taylor, Audrey Marie Anderson, Robert Patrick, Max Martini, Abby Brammell, Scott Foley, Michael Irby, Demore Barnes ...

Žanras: Veiksmo, Drama, Trileris, Karinis

Metai: 2006

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 8.118 090
  • 7.871629
  • 2
  • 2
KOMENTARAI
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.