Pagrindinis / Filmai / Devyni gyvenimai
Devyni gyvenimai
Žiūrėti online
 • Pažymėti
BDRip 24-09-2017

Devyni gyvenimai Nine lives

Jį vadina vienu galingiausių pasaulyje, jam priklauso aukščiausi dangoraižiai, jis keliauja prabangiomis jachtomis ir privačiais lėktuvais, jis – milijardierius Tomas Brendas (vaidina „Oskaro“ laureatas Kevinas Spacey). Tačiau žmogui, kuris šiaip nėra linkęs juokauti, kažkas iškrečia pokštą – po lemtingo nelaimingo įvykio savo dukros gimimo dieną misteris Brendas atsibunda... katino kailyje!

Prie šio ypatingo nutikimo nagus yra prikišęs naminių gyvūnų parduotuvėlės savininkas, kačių užkalbėtojas misteris Purrkinsas (akt. Christopheris Walkenas), pardavęs milijonieriui jo dukros Rebekos (Malina Weissman) išsvajotą gimtadienio dovaną – pūkuotą katiną. Šiurpą keliantis žmogėnas perspėja įsiutusį letenėlėmis narve mosuojantį milijardierių, kad jis turi septynias dienas ištaisyti didžiausią savo gyvenimo klaidą, grįžti pagaliau į šeimą ir kaip katinas suteikti jiems kuo daugiau džiaugsmo, arba liks tokiu amžinai.

Ar Tomas Brendas tuo džiaugėsi? Kurgi ne! Stačia galva į verslo sėkmę įpratęs nerti vyras ne iškart atsiduoda katiniškiems instinktams ir žaidimams su dukra. Tikslas – kuo greičiau grįžti prie savo reikalų, juk laikas – pinigai! Braškanti lyderio pozicija, nepatikimi darbuotojai ir grėsmė jau niekada nebepabusti žmogumi magnatą veda iš proto, todėl jis vėl ir vėl bando visiems įrodyti – žiūrėkite, aš ne katinas! Tik gražuolė jo antroji žmona Lara (akt. Jennifer Garner) nesupranta net visiškai akivaizdžiai perskaitomų ženklų. Taip ji kasdien vėl suteikia šansą mistinio plano įgyvendinimui, o dukra džiaugiasi mielu naujuoju įnamiu.
Daugiau

Režisierius: Barry Sonnenfeld

Aktoriai: Kevin Spacey, Jennifer Garner, Robbie Amell, Cheryl Hines, Mark Consuelos, Malina Weissman, Christopher Walken, Talitha Eliana Bateman, Teddy Sears, Jay Patterson ...

Žanras: Komedija, Drama, Šeimai

Metai: 2016

Šalis: France, China, Canada

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, dvibalsis)

Reitingas

 • 5.317 211
 • 6.13818 990
 • 41
 • 7
KOMENTARAI 2
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Kuzu 9 birželio 2018 00:25
  1. 0
  filmas šeip sau. truputy vaikiskas, bet susiziurejo neblogai, pradzia nuobodoka buvo, paskui jau pasidare ydomiau.
 2. Untis 3 spalio 2017 18:35
  1. 0
  Labai nevykes filmas, be siuzeto be nieko, tikrai nevertas demesio ir laiko, isjungiau po 20min....