Pagrindinis / Animacija / Tik vakar
Tik vakar
Žiūrėti online
  • Pažymėti

Treileris:

BDRip 10-08-2016

Tik vakar Only Yesterday / Omoide Poro poro

Tik vakar (jap. おもひでぽろぽろ = Omohide Poro Poro; angl. Only Yesterday) – 1991 m. japonų animacinis draminis filmas, režisuotas Isao Takahatos. Filmas paremtas to paties pavadinimo manga komiksų, sukurtų Hotaru Okamoto ir Yuko Tone, motyvais. Filmas pastatytas studijoje „Studio Ghibli“.

Filmo veiksmas keliauja tarp praeities ir dabarties, pasakojama moters vardu Taeko istorija.

„Tik vakar“ sulaukė gerų atsiliepimų iš kritikų, tinklalapyje Rotten Tomatoes įvertintas 100 %. Leidimo metais filmas buvo pelningiausias Japonijos filmas, uždirbęs 1,87 mlrd. jenų.

Siužetas:

Pasakojama apie Taeko, 27-erių metų vienišą moterį, gyvenančią ir dirbančią Tokijuje. Ji jaučiasi pavargusi nuo kasdienės rutinos ir nori permainų. Staiga ją užplūsta praeities prisiminimai, nunešę ją į 1966-uosius, jos mokyklos laikus, kuomet ji buvo jauna ir pilna vilties.

Taeko išvyksta į kaimą Jamagatos prefektūroje aplankyti savo sesers ir svainio. Tenai ji pagelbėja šeimos, besiverčiančios pigmentų lūpų dažams iš dažinio dygmino gamyboje, ūkyje. Takeo susipažįsta su patraukliu jaunu ūkininku, kuris yra jos svainio pusbrolis. Ją kaipmat sužavi jo darbštumas.

Susidėliojusi savo prisiminimus Taeko bando padaryti keletą svarbių sprendimų dėl savo ateities…
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Animacinis, Drama, Romantinis

Metai: 1991

Šalis: Japan

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, dvibalsis)

Reitingas

  • 7.717 806
  • 7.8555 928
  • 20
  • 18
Vartotojų įvertinimas
20 18
KOMENTARAI
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.