Pagrindinis / Filmai / Pažadas
Pažadas
Žiūrėti online
 • Pažymėti

Treileris:

1-08-2014

Pažadas The Pledge

Filmas sukurtas pagal žymaus šveicarų rašytojo Friedricho Josefo Durenmatto romaną.

Žmogžudysčių skyriaus pareigūnas Džeris Blekas susiruošė išeiti į pensiją. Paskutinę jo darbo dieną Džeriui kolegos surengė atsisveikinimo vakarėlį, kurio metu detektyvui įteikia lėktuvo bilietą į Meksiką. Jau daug metų Blekas svajojo aplankyti šią šalį. Tačiau žinia apie kraupią žmogžudystę Nevados kalnuose sugriauna patyrusio policininko planus. Jis nedelsdamas vyksta į įvykio vietą ir sunkia širdimi apsiima įvykdyti sunkią pareigą – pranešti tragišką žinią nužudytos mergaitės tėvams.

Blekas pažada aukos motinai, kad žūtbūt suras žudiką. Ši priesaika visiškai pakeičia detektyvo gyvenimą. Jis nusiperka apleistą degalinę kalnuose ir čia apsigyvenęs ima atkakliai ieškoti žudiko. Pagrindinis įtariamasis byloje – protiškai atsilikęs vietos indėnas, kuris tyrimo metu nusižudo. Tačiau Džeris, niekada netikėjęs, kad jis buvo tikrasis žudikas, toliau tęsia savo darbą. Jis įsitikinęs, kad bylos raktas slypi mirusios mergaitės piešinyje, todėl mėgina jį iššifruoti.

Senas kriminalistikos vilkas neabejoja, kad nusikaltimą padarė serijinis žudikas, o jo įtarimus dar labiau sustiprina informacija, kad ši nelaimė – apylinkėse ne pirmoji. Pamažu ryžtingą ir atkaklų seklį paslaptingoji byla nugramzdina į drumstą beprotybės rūką.
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Kriminalinis, Drama, Mistinis

Metai: 2001

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 6.848 573
 • 6.9379 124
 • 6
 • 1
Vartotojų įvertinimas
6 1
KOMENTARAI 3
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Zarinas_Zarinavicicius 2 vasario 2020 17:17
  1. -1
  Priešpaskutinis geras Nicholsono filmas.
  Puiku, kad mistinis.
 2. kinomanas 17 sausio 2020 00:10
  1. 0
  Pabaiga žiauri ir nesąžininga....
 3. Vaidulyte77 4 spalio 2015 09:08
  1. +1
  patiko, tik pabaiga kazkokia nznau visai...