Pagrindinis / Filmai / Tikroji padėtis
Tikroji padėtis
Žiūrėti online
  • Pažymėti
BDRip 20-07-2014

Tikroji padėtis State of Play

Aukščiausios įtampos politiniame trileryje Vašingtono dienraščio žurnalistas atskleidžia korupcijos šešėlius Vyriausybės koridoriuose, kai išsiaiškina, kad paslaptingai nužudyta mergina yra Demokratų partijai priklausančio kongresmeno meilužė.

Jis turi įtarimų, kad įtakingos korporacijos mėgina sužlugdyti gero bičiulio karjerą ir iki minimumo sumažinti šansus dalyvauti JAV prezidento rinkimuose. Tirdamas klampią sąmokslo teoriją ir pats žurnalistas neatlaiko aistringų pagundų ir sugula į lovą su to paties kongresmeno žmona.

Čia meistriškai persipina neištikimybės intrigos, ilgametės draugystės išbandymas, nepasotinamas valdžios troškimas, priklausomybė narkotikams, juodosios technologijos, kruopščiai slepiamos paslaptys ir pavojingi politiniai žaidimai.

Jokių kompromisų ir taisyklių nepripažįstanti Russello Crowe ir Beno Afflecko psichologinė dvikova garantuoja rimtą pramogą.
Daugiau

Režisierius: Kevin Macdonald

Aktoriai: Russell Crowe, Ben Affleck, Rachel McAdams, Helen Mirren, Robin Wright Penn, Jason Bateman, Jeff Daniels, Michael Berresse ...

Žanras: Trileris, Drama, Detektyvas

Metai: 2009

Šalis: USA, UK, France

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 7.1124 092
  • 7.07928 472
  • 14,5
  • 1,5
KOMENTARAI
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.