Pagrindinis / Animacija / Maksimalus greitis
Maksimalus greitis
Žiūrėti online
 • Pažymėti
BDRip 22-01-2018

Maksimalus greitis Redline

Tolimos ateities pasaulis, knibždėte knibždantys ne tik žmonių, bet ir visokiausių "ateivių" bei robotų. Nors jau seniai išrastos skraidančios mašinos, bet vis dar tebėra tokių "kvailių", kurie jomis vis dar puoselėja senąsias automobilizmo tradicijas. Vienas iš tų "kvailių" yra pagrindinis šio filmo herojus, vardu JD. Nors jis ir gan jaunas, tačiau jam parako netrūksta, mat jis žūt būt trokšta laimėti lenktynes, vadinamas „Maksimalus greitis“(Redline). Redline - tai populiariausios visatoje nelegalios lenktynės, vykstančios kas penkerius metus, į kurias susirenka nuožmiausi visatos lenktynininkai, pasiryžę dėl pergalės nušluoti bet ką, kas pasimaišys jų kelyje kadangi lenktynių metu galima naudotis bet kokiais ginklais. Negana visų pavojų, lenktynės šiemet vyksta atšiaurioje robotų planetoje, kurios valdžia nesiruošia ramiai stebėti jų panosėje vyksiančių nelegalių lenktynių. Taigi lenktynės tikrai nebus ramus pasivažinėjimas parke, tiek naujokui JD, tiek seniems lenktynių vilkams teks nerti į pašėlusį ir velniškai pavojingą veiksmo sūkurį.
Daugiau

Režisierius: Takeshi Koike

Aktoriai: Takuya Kimura, Yû Aoi, Tadanobu Asano, Yoshiyuki Morishita, Kanji Tsuda, Takeshi Aono, Patrick Seitz, Liam O'Brien ...

Žanras: Animacinis, Veiksmo, Fantastinis

Metai: 2009

Šalis: Japan

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Reitingas

 • 7.57 969
 • 7.6613 695
 • 37
 • 28
KOMENTARAI 2
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Kirisugu 21 balandžio 2018 21:38
  1. +2
  Nesuprantu dėl ko nėra komentarų. Puikus anime!!! Daug veiksmo , įdomus storylinas , ir tikrai pats puikiausias anime apie lenktynes !!
  1. Irmis1986 23 balandžio 2018 18:47
   1. +2
   Pritariu, tikrai geras