Pagrindinis / Filmai / (Ne)laukti svečiai
(Ne)laukti svečiai
Žiūrėti online
 • Pažymėti

Treileris:

BDRip 8-02-2018

(Ne)laukti svečiai With Open Arms

Laisvamanis ir liberalių pažiūrų rašytojas Žanas neatsargiai pareiškia, kad Prancūzija visada atvira emigrantams, bei visų rasių atstovams. O pats Žanas priims į namus visus, kuriems reikia pagalbos.

Jau kitą rytą, prie rašytojo namų pasirodo visas čigonų taboras. Tenka rinktis – įsileisti nelauktus svečius arba prarasti visuomenės pasitikėjimą. Gyvenimas tampa neprognozuojamas: vakarėliai iki ryto ir nuolatiniai konfliktai... Ar ištvers šį košmarą Žanas ir jo šeima?
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Komedija

Metai: 2017

Šalis: France, Belgium

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 5.41 833
 • 5.7342 372
 • 13
 • 1
Vartotojų įvertinimas
13 1
KOMENTARAI 3
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Alexandra 9 vasario 2018 11:51
  1. 0
  Tikra nesamone . tik du faktai realus . tai jog jie tikrai turi istatyma "mergina palietus kojomis zeme gali tuoktis "ir ju vestuvese esantys simtai zmoniu . Romai tai yra tauta kuri neturi savo valstybes ir beabejo zemiu . Turintys savo kalba ir tam tikras tradicijas. Saugantys savo seima bei draugus kad ir kas benutiktu . Tas pats liecia esant priesams.O kas liecia vestuviu ....tai yra labai mazos isimtys kada leidziama romams tuoktis su kitomis tautybemis . Ir tai neapmoka krauju . Romas gali pasirinkti , jeigu renkasi kad nori vesti ar teketi uz kitos tautybes zmogaus , ir nepritariant paciam seniausiui romui , tuomet jis yra isvaromas is romu seimos .Jie sita filma pasude ir dar pipiru idejo ... nieko idomaus ir klaidinantis filmas . 3 is 10 .
  1. Zarinas 13 balandžio 2020 09:10
   1. 0
   Romai kile is romu kaimu Indijoje.Cia daugiau zavus mitas jog jie neturi savo zemes.
  2. Pikolina 27 gegužės 2020 17:54
   1. 0
   Cia ne biografinis filmas, o komedija. Net biografijos buna siek tiek padailintos, kad graziau ziuretusi.