Pagrindinis / Filmai / Žmogus su auksiniu pistoletu
Žmogus su auksiniu pistoletu
Žiūrėti online
  • Pažymėti

Treileris:

2-07-2018

Žmogus su auksiniu pistoletu The Man with the Golden Gun

Devintame bondiados filme slaptoji britų tarnyba gauna neįprastą siuntinį, kuriame guli auksinė kulka su lakonišku užrašu „007“. Niekas neabejoja, kad tai įspėjimas Džeimsui Bondui. Ko gero, taip rafinuotai gali šantažuoti tik vienas žmogus pasaulyje – žudikas Skaramanga, šaudantis į savo aukas iš auksinio kolto. O kaip tik dabar Bondui patikėta ypatinga misija: jis turi surasti teroristų ginklą, išnaudojantį saulės energiją.

Blogio įsikūnijimą Skaramangą suvaidino garsus vampyrų atlikėjas Christopheris Lee. Vėliau bondiados sėkmę labai lėmė būtent efektingi ir nevienaprasmiai blogiukų paveikslai.

Šalia Pietų Tailando esanti sala, kur buvo filmuotas ,,Žmogus su auksiniu pistoletu“, nuo 1975 metų vadinama Džeimso Bondo vardu.

„Vyras su auksiniu pistoletu“ turėjo būti kuriamas 1969 metais, pasirodžius „Gyveni tik du kartus“, o pagrindiniam vaidmeniui jau tada buvo numatytas Roger Moore, tačiau planus teko keisti dėl karo Kambodžoje, kurioje turėjo vykti filmavimas. Prodiuseriai pasirinko filmuoti „Jos Didenybės slaptojoje tarnyboje“, o grįžti prie šios temos buvo nutarta tik pasirodžius „Gyvenk ir leisk mirti“.

Tai paskutinysis bendras prodiuserių Alberto R. Broccoli ir Harry Saltzmano darbas. Pastarasis dėl finansinių sunkumų pardavė turimas 50 % „EON Productions“ ir „Danjaq“ akcijas kino studijai „United Artists“[6]. Vėliau sekę teisiniai sprendimai tarp Broccoli ir „United Artists“ užtruko ir sekantis Bondo filmas pasirodė tik 1977 metais.
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Trileris

Metai: 1974

Šalis: UK

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 6.884 232
  • 6.9997 457
  • 10
  • 15
Vartotojų įvertinimas
10 15
KOMENTARAI 1
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. Zarinas 4 liepos 2018 23:01
    1. 0
    o butu super jei sukeltu kas nors Bondo dalis kokybiskame formate