Pagrindinis / Filmai / Niekada nesakyk niekada
Niekada nesakyk niekada
Žiūrėti online
  • Pažymėti

Treileris:

BDRip 15-07-2018

Niekada nesakyk niekada Never Say Never Again

Tik agentas „007“ gali išgelbėti žmoniją sustabdyti įsisiautėjusį piktadarį, kuris siekia valdyti pasaulį... Tarptautinės teroristinės organizacijos „Spektre“ nariai, vadovaujami seno nenaudėlio Blofeldo, prasiskverbė į JAV karo laivyno bazę ir pagrobė dvi raketas su atominėmis galvutėmis. Blofeldas siekia valdyti visą pasaulį ir todėl tikėtina, kad raketas jis panaudos pagal paskirtį. Panaikinti pasauliui gresiantį pavojų ir sunaikinti įsisiautėjusį Blofeldą gali tik Džeimsas Bondas. Jis prasiskverbia iki piktadario, tačiau čia sutinka netikėtą kliūtį – ypač seksualią Blofeldo pagalbininkę, kuri tokia pat klastinga kaip jos šefas.

Filmas nepriklauso oficialiam „Bondiados“ ciklui. Jis sukurtas tada, kai buvęs „Kamuolinio žaibo“ scenaristas ir prodiuseris Kevinas McClory laimėjo teismą prieš „Bondiados“ prodiuserius. Tačiau šis filmas galėjo būti tik dar kartą ekranizuotas „Kamuolinis žaibas“.

Filmas pasirodė ekranuose praėjus vos 4 mėnesiams po filmo „Aštuonkojė“ premjeros, kur Bondą vaidino Rodžeris Mūras. Spauda pavadino šį įvykį „Bondų dvikova“.
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Trileris

Metai: 1983

Šalis: UK, USA, West Germany

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, dvibalsis)

Reitingas

  • 6.254 698
  • 7.0465 996
  • 10
  • 18
Vartotojų įvertinimas
10 18
KOMENTARAI
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.