Pagrindinis / Filmai / Įtarimo šešėlis
Įtarimo šešėlis
Žiūrėti online
  • Pažymėti
19-10-2018

Įtarimo šešėlis Shadow of a Doubt

Filmas sukurtas pagal tikrą istoriją apie 1920 metų smaugiką.

Čarli – vyresniųjų klasių moksleivė iš nedidelio Kalifornijos miestelio. Ji nuobodžiauja, nes jos gyvenimas atrodo pilkas ir be jokių įdomesnių įvykių. Mintyse ji bando prisikviesti savo klajūną dėdę, kurio garbei pavadinta. Ir jos norai išsipildo – paslaptingas dėdė Čarlis artimiausiu traukiniu atvyksta į Kaliforniją. Iš pradžių labai apsidžiaugusi mergina atidžiai klausosi dėdės pasakojimų apie keliones po pasaulį.

Tačiau giminaičio paslaptingumas ir keistas domėjimasis turtingomis našlėmis kelia įtarimų. Ypač kai šis pabando pabėgti nuo dviejų žurnalistų, atėjusių daryti interviu su jos motina. Rytų pakrantėje policijos pajėgos ieško nusikaltėlio, praminto „Linksmųjų našlių žudiku“. O Čarli galvoje vis skamba valso iš operetės „Linksmoji našlė“ motyvas. Ar tai ir vėl telepatija? Nejaugi ji gyvena po vienu stogu su žudiku maniaku?

Vienas pirmųjų Hitchcocko filmų, patekęs į Nacionalinį reikšmingiausių JAV filmų sąrašą (1991). Nominuotas „Oskarui“ už geriausią adaptuotą scenarijų. Pelnė 2 kino apdovanojimus ir 2 nominacijas.
Daugiau

Režisierius: Alfred Hitchcock

Aktoriai: Teresa Wright, Joseph Cotten, Macdonald Carey, Henry Travers, Patricia Collinge, Hume Cronyn, Wallace Ford, Charles Bates, Edna May Wonacott, Janet Shaw, Estelle Jewell ...

Žanras: Trileris

Metai: 1943

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 7.951 017
  • 7.5734 029
  • 7
  • 5
KOMENTARAI
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.