Pagrindinis / Filmai / Piteris Penas
Piteris Penas
Žiūrėti online
  • Pažymėti
19-05-2016

Piteris Penas Peter Pan

Įsivaizduokite pasaulį, kokio dar nesate matę, kur kiekviena diena – naujas nuotykis. Pasaulį, kuriame nereikia suaugti, kuriame nesenstama. Piterio Peno gyvenimas yra būtent toks. Jis kupinas žvangančių kardų, šiurpinančių piratų vėliavų, skrydžio svaigulio bei nepaprastos slapto bučinio galios.

Nuotykių, atradimų ir sapnų pasaka „Piteris Penas” - tai klasikinis pasakojimas apie berniuką, kuris negalėjo užaugti, bei mergaitę, kurios tėvai reikalavo, kad ji suaugtų dar būdama vaikas. Šis rašytojo J. M. Barrie’o kūrinys Londono scenoje pasirodė dar prieš šimtą metų. „Piteris Penas” sujaudino viso pasaulio žiūrovus, o jo pastatymai sulaukė didžiulio susidomėjimo, tačiau į didįjį ekraną ši istorija buvo perkelta tik dabar.

Piteris Penas (akt. Jeremy Sumpter) nukeliauja ilgą kelią iš Neverlendo, kad pasislėpęs už lango galėtų pasiklausyti Vendės Darling (akt. R. Hutd-Wood) pasakų apie pavojingus piratų nuotykius ir baisųjį Kapitoną Huką, kurias ji seka savo jaunesniesiems broliukams.

Tuo metu po siaubingos darbo dienos grįžta piktasis Vendės tėvas (akt. Jason Isaacs), kuris nusprendžia, kad Vendei laikas baigti sekti kvailas pasakas. Ji privalo ištekėti ir tapti subrendusia moterimi. Kas gali būti baisiau jaunai mergaitei?

Piterio ir mažosios fėjos Tinkerės Bel (akt. L. Sagnier) pasirodymas Vendę ir jos brolius įtraukia į nepaprastą nuotykį: Piterio įkalbėti jie neria pro langą virš mėnulio nutviekstų Londono stogų, skrenda pro spindinčių planetų ir žvaigždžių galaktiką, kol pasiekia paslaptingąjį Neverlendą.
Šioje pasakų saloje, kur nebegalioja suaugusiųjų pasaulio taisyklės, o vaikai amžinai lieka jauni, filmo herojai pradeda naują stebuklų ir netikėtumų kupiną gyvenimą.

Filmo metu neapleidžia jausmas, kad balansuojame tarp sapno ir tikrovės, tarp vaikystės ir dabarties. „Piteris Penas” įkūnija tai, kas gražiausia šiuose visiškai skirtinguose pasauliuose. Kas žino, gal Piteris Penas iš tiesų gyvena tarp mūsų?
Daugiau

Režisierius: P.J. Hogan

Aktoriai: Jason Isaacs, Jeremy Sumpter, Rachel Hurd-Wood, Lynn Redgrave, Richard Briers, Olivia Williams, Geoffrey Palmer, Harry Newell, Freddie Popplewell, Ludivine Sagnier ...

Žanras: Nuotykių, Šeimai, Fantastinis

Metai: 2003

Šalis: UK, Australia, USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 6.958 978
  • 7.36914 260
  • 23
  • 5
KOMENTARAI
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.