Pagrindinis / Animacija / Teris Ir Užburta Aušros Karalystė
Teris Ir Užburta Aušros Karalystė
Žiūrėti online
 • Pažymėti

Treileris:

7-12-2018

Teris Ir Užburta Aušros Karalystė Here comes the Grump

Terio vaikystė prabėgo nuostabiame atrakcionų parke, kurį prižiūrėjo jo seneliai. Nuolatinės pramogos, vaikų juokas ir nesiliaujantis džiaugsmas lydėjo Terį kiekviename žingsnyje, tačiau dar labiau berniukas mėgo klausytis senelės istorijų. Jose atrakcionų parkas pavirsdavo stebuklinga vieta su didingomis balionų karalystėmis, galingais burtininkais, orą raižančiais drakonais ir daugybe kitų nuostabiausių dalykų. Deja, vieną dieną močiutės pasakos baigėsi, o senelis, likęs vienas, nebesugebėjo išlaikyti atrakcionų parko, kuris pamažu tapo niūria, liūdna ir apleista vieta.

Ir kai jau visiškai nebelieka vilties, kad senos geros dienos galėtų sugrįžti, nutinka kai kas nepaprasto. Teris staiga atsiduria paslaptingoje karalystėje virš debesų, kuri įtartinai primena senelės pasakotas istorijas. Susipažinęs su žavinga princese Aušra ir pasidairęs po stebuklingą kraštą, Teris greitai įsitikina, kad senelės pasakojimai nebuvo išgalvoti, tačiau dabar šiai nuostabiai karalystei gresia didžiulis pavojus: piktasis burtininkas, Piktadarys Pikčiurna grasina joje sunaikinti visą džiaugsmą. Princesė įsitikinusi, kad Teris yra drąsuolis riteris, kuris nugalės Pikčiurną ir išgelbės karalystę. Pats Teris labiausiai norėtų kur nors pasislėpti ir leisti burtininką nugalėti kam nors kitam. Vis tik, nebelikus kitų išeičių, Teris kartu su naujų draugų pagalba stoja į kovą su piktuoju burtininku ir bendromis jėgomis apgina stebuklingą karalystę.
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Animacinis, Nuotykių, Komedija

Metai: 2018

Šalis: UK, Mexico, USA

Kalba: Lietuvių (Dubliuotas)

Reitingas

 • 4.7441
 • 5.253246
 • 117
 • 19
Vartotojų įvertinimas
117 19
KOMENTARAI 2
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. 24DM 21 gruodžio 2018 04:40
  1. 0
  pigus filmukas su banalia mintim ir t.t bet man kaip vyresniam truko juoko truko daug ko kas kelia pozityva taciau neabejoju kad mazesniesiems tai labai puikus filmukas
 2. mynndez 9 gruodžio 2018 06:28
  1. 0
  smagus toks :) 10-10