Zoja
Žiūrėti online
 • Pažymėti

Treileris:

10-12-2018

Zoja Zoe

Įsivaizduokite, kad sėdite jaukiame restorane su savo antrąją puse. Visiška romantika. Tik viena „smulkmena“: jūsų antroji pusė – sukurta, nors ir idealiai veikianti... Jūsų partneris – humanoidas.

Romantinės dramos „Įkvėpk“ (angl. „Breathe In“), įtraukiančio fantastinio filmo „Vienodi“ (angl. „Equals“) ir puikiai kino kritikų įvertintos melodramos „Kaip pamišę“ (angl. „Like Crazy“) režisierius ir scenaristas Drake‘as Doremus dabar sugrįžta su visiškai futuristiniu filmu „Zoja“ (angl. „Zoe“).

Veiksmas vystosi netolimoje ateityje, kurioje žmonėms vis dar aktuali meilė. Tačiau šis gražus ir labai šiltas jausmas daugumai tėra kaip priedas prie patogaus gyvenimo. Vienu iš tokių žmonių yra milžiniškos kompanijos „Relationist“ mokslininkas Koulas (akt. Ewanas McGregoras).

Vyras dirba ties itin svarbiu projektu, kuris leis jam kaip ir daugeliui žmonių visame pasaulyje suprasti, ko reikia tobuliems santykiams tarp dviejų iki ausų įsimylėjusių žmonių.

Mokslininkų komanda sukuria Zoją (akt. žavioji Bondo mergina Léa Seydoux) – tobulos išvaizdos robotą, gebantį reaguoti į žmogaus emocijas. Bendraudamas su dirbtiniu intelektu ir nagrinėdamas kiekvieną jo žingsnį, Koulas netrukus pradeda jausti Zojai šiltus jausmus, kurie gali ne tik sugriauti jo mokslinę karjerą, bet ir sudaužyti širdį.

Filme greta Ewano McGregoro ir Léa Seydoux pasirodys ir dainininkė Christina Aguilera, kuri pastaraisias metais buvo dingusi iš viešumos. Ji įkūnys seksualią robotę-prostitutę.

Ar abipusė meilė tarp žmogaus ir dirbtinio intelekto įmanoma? Kaip atrodo laboratorijoje sukurtas tobulas santykių partneris, kuris ištikimai mylės, bus jausmingesnis, emocingesnis ir niekada nenuvils?
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Romantinis, Fantastinis

Metai: 2018

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, dvibalsis)

Reitingas

 • 6.13 576
 • 6.2237 092
 • 70
 • 15
Vartotojų įvertinimas
70 15
KOMENTARAI 4
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. technics 18 gruodžio 2018 19:08
  1. 0
  butu neblogai tokia sintetine turet,tik nu reiktu uzpiynet lutrikanto:DDDDD tokiai graziai robotei,o siaip filmas toks depresovas del pagrindiniu aktoriu depresovos nuotaikos,kuri man primena pauglyste kai mintys klaidzioja chaoso labirintuose
  1. Zarinas 20 sausio 2019 07:23
   1. 0
   Europoje jau atidaro sexo leliu bordeliu tinkla-nepraleisk progos....
 2. scorpion2020 14 gruodžio 2018 18:19
  1. +1
  jai esi tikras romantikas ir turintis daug vertybiu iskirtinio mastymo sis filmas patiks ,gaila ,kad ne kiekvienam ,filmas geras vertinu grieztai 8.10 ,logiska kad ateityje mus pakeis robotai ,ir niekada nereiktu pyktis;) gero susikaupimo ir ziurejimo.
 3. Orestas18 14 gruodžio 2018 17:12
  1. -1
  Filmas neidomus nuobodus 3/10