Pagrindinis / Dokumentika / Metų laikai
Metų laikai
Žiūrėti online
  • Pažymėti
3-01-2019

Metų laikai Les saisons

Po kelionės aplink pasaulį paskui migruojančius paukščius ir nardymo vandenynuose drauge su banginiais, režisieriai Jacques Perrin ir Jacques Cluzaud į kino ekranus sugrįžta pristatydami ketverius metus filmuotą ir 15 000 metų Europos istoriją pasakojančią juostą „Metų laikai“.

Pasibaigus ledynmečiui ir atšilus klimatui, dabartinės Europos teritoriją pamažu užkariavo miškų masyvai, prisipildę daugybe įvairiausių gyvūnų rūšių. Poetiškai nufilmuota gamtos simfonija „Metų laikai“ pasakoja apie natūralią gyvūnų aplinką, kuriai vis didesnę įtaką daro žmogus – pradedant medžiokle, baigiant klimatą keičiančia veikla. Juosta dar kartą primena, kad žmogus ir toliau yra viena didžiausių (jei ne pati didžiausia) laukinės gyvūnijos grėsmė ir tarsi klausia, ar žmonija sugebės pamatyti, įvertinti ir išsaugoti natūralų ir kvapą gniaužiantį laukinės gamtos grožį.

Lietuviškai įgarsintas dokumentinis filmas „Metų laikai“ yra išskirtinis, visai šeimai skirtas pasakojimas apie ilgą ir audringą Europos gamtos ir gyvūnijos istoriją bei neatsiejamą žmonijos ir gyvūnų karalystės sąryšį.
Daugiau

Režisierius: Jacques Perrin, Jacques Cluzaud

Aktoriai: Pascal Tréguy ...

Žanras: Dokumentinis

Metai: 2015

Šalis: France, Germany

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 7.2927
  • 7.78174
  • 48
  • 10
KOMENTARAI 1
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. AVA-Core 13 sausio 2019 16:30
    1. -1
    Nuostabi dokumentika , gal net labiau tiktu pasakyti filmas . Mazai kalbama , bet taip puikiai nufilmuota kad net kyla klausimas kai kada kaip tai imanoma, nebent buvo pasitelgta ir spec efektu.