Pagrindinis / Filmai / Stambulo katės
Stambulo katės
Žiūrėti online
  • Pažymėti
4-02-2019

Stambulo katės Kedi

Ar kada susimąstėte, ką benamės katės veikia visą dieną? Šis filmas supažindins su tokiomis katėmis, kurios gyvena Stambulo gatvėse. Pas ką jos eina išsireikalauti ar nugvelbti maisto, kieno turgų ar parduotuvę jos pasirenka, kuriose miega, kur slepia savo kačiukus, ko reikia, kad katę pripažintų pagrindine jos gyvenamoje teritorijoje. Jei visi šie dalykai jums įdomūs ir kartais iki paryčių žiūrite video- su katėmis, šis filmas būtent jums. Stambulas ir katės neatsiejami, šiame mieste ne katės, o žmonės prie jų taikosi. Filmo herojės – devynios katės, o žmonės, besirūpinantys jomis, pagarbiai kalba apie augintines. Kiekviena turi savitą charakterį, yra išdidi ir ori.

„Kiekvienas kačių mylėtojas privalo pamatyti šį filmą. Taip pat ir tie, kurie planuoja vykti į Stambulą, nes katės yra šio miesto simbolis. Ir prisiminkite: jei katė jums murkia ir žiūri į akis – jums šypsosi gyvenimas.“ (S. Lingevičiūtė)
Daugiau

Režisierius: Ceyda Torun

Aktoriai: Yaman Barlas, Sari, Arzu Göl, Kemal Suncu, Bengü, Necati Özer, Hamdi Selami Karaci ...

Žanras: Dokumentinis

Metai: 2016

Šalis: USA, Turkey

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Reitingas

  • 7.710 410
  • 7.7743 401
  • 55
  • 14
KOMENTARAI 1
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. nikita31 20 gegužės 2019 19:56
    1. +1
    Patyko labai , idomi dokumentika ,kitos sales zmoniu nuomone, poziurys , geilestinguma ir meile benamems katems. verta perziureti .