Pagrindinis / Filmai / Ikbalas
Ikbalas
Žiūrėti online
 • Pažymėti
26-02-2019

Ikbalas Iqbal

„Ikbalas” pasakoja aštuoniolikmečio kurčnebylio berniuko, turinčio nepaprastai drąsų norą, istoriją. Būdamas neįgaliu, bet nepaprastai simpatišku ir guviu vaikiu, jis svajoja žaisti kriketą ir atstovauti Indijai nacionalinėje rinktinėje.

Darbštus, praktiškas, bet skeptiškasis berniuko tėvas atkakliojo sūnaus Ikbalo svajones laiko nieko vertomis, o jo bandymus treniruotis – tik beprasmiu laiko švaistymu, nes anot jo tai tik tuščias laiko praleidimas, nenešantis jokios naudos nei šeimai, nei šaliai, nei... Ir iš kurio prasigyvena tik vienetų vienetai - „nešvarios“ kriketo federacijos, sudarinėjančios purvinus tarpusavio sandėrius, - „pateptieji“ ir išrinktieji, bet ne visuomet - geriausieji.

Bet paskatintas, kadaise buvusio garsaus žaidėjo, bet nūnai prasigėrusio kaimo pijokėlio, vargais negalais sutikusio tik trumpam suteikti Ikbalui kriketo meno paslapčių, jis ryžtasi įgyvendinti tą savo nerealiąją svajonę.

“Kai protas ima klausyti širdies, tuomet galima pasiekti ir tikrąją sėkmę”, - taip paskatintas trenerio, Ikbalas ryžtasi siekti savojo išsvajotojo tikslo.

Tai be galo jaudinanti istorija apie drąsiausius norus ir, rodos, neįveikiamus iššūkius, siekiant to, kas gyvenime svarbiausia.
Daugiau

Režisierius: Nagesh Kukunoor

Aktoriai: Shreyas Talpade, Naseeruddin Shah, Shweta Prasad, Yatin Karyekar, Prateeksha Lonkar, Girish Karnad ...

Žanras: Drama, Sportas

Metai: 2005

Šalis: India

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Reitingas

 • 8.114 215
 • 18
 • 27
KOMENTARAI 2
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Gytauskas123 27 birželio 2019 23:33
  1. 0
  Zjbys 8/10 lol
 2. Zivilja 26 vasario 2019 23:56
  1. +1
  Puikus, įkvepiantis filmas apie užsispyrimą. svajonės siekimą bei ėjimą link jos. Vienas minusiukas - įgarsinimas.