Per telefonus ir TV galite jungtis per IP: 5.45.74.169

Pagrindinis / Filmai / Sudie, mano karaliene
Sudie, mano karaliene
Žiūrėti online
 • Pažymėti
4-04-2019

Sudie, mano karaliene Farewell, My Queen

Filmo „Sudie, mano karaliene“ siužetas pasakoja apie seniai praėjusius laikus: 1789 m. Prancūzijos revoliucijos išvakares. Kai naujienos apie Bastilijos paėmimą pasiekia karaliaus rūmus, visi aristokratai ir tarnai palieka karališkąją šeimą. Tik Sidoni Labord – jauna moteris, kurios pareigos buvo knygų skaitymas Prancūzijos karalienei Marijai – Antuanetei (ją vaidina Diana Kriuger, žinoma iš filmų „Troja“ ir „Negarbingi šunsnukiai“), atsisako gelbėtis.

Prabėgus 21 metams Agata-Sidoni Labord su nostalgija prisimena tuos laikus, baisiąją revoliuciją, tas tris Prancūzijai svarbias dienas.
Daugiau

Režisierius: Benoît Jacquot

Aktoriai: Léa Seydoux, Diane Kruger, Virginie Ledoyen, Noémie Lvovsky, Xavier Beauvois, Michel Robin, Julie-Marie Parmentier, Lolita Chammah, Marthe Caufman, Vladimir Consigny, Dominique Reymond, Anne Benoît, Hervé Pierre, Aladin Reibel, Jacques Nolot ...

Žanras: Drama, Istorinis, Romantinis

Metai: 2012

Šalis: France, Spain

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 6.37 472
 • 5.8333 704
 • 23
 • 20
KOMENTARAI 2
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Sibile 31 rugpjūčio 2019 22:23
  1. 0
  Filmas nepasižymi įtraukiančiu siužetu - kiek nuobodokas. Apie moterų "meilę" ir šiaip kitokio pobūdžio karalysčių intrigas. Aktorių vaidyba taip pat neblizga - vietomis primena ne kiną, o teatrą. Žiūrėjau filmą vien dėl kostiumų - tikrai gražūs. Filmą vertinčiau ne daugiau kaip 5-6 balus.
 2. wika 5 balandžio 2019 21:40
  1. 0
  Filmas be pabaigos ir be galo. Apie visiskai nieka.