Pagrindinis / Animacija / Didysis kačių pabėgimas
Didysis kačių pabėgimas
Žiūrėti online
 • Pažymėti

Treileris:

22-05-2019

Didysis kačių pabėgimas Cats and Peachtopia

Didžiuliame mieste, aukštai dangoraižyje esančiame bute gyvena du katinai – tėvas ir sūnus. Jų katiniškos dienos bėga maloniai ir be rūpesčių: valgyti visuomet paduota, iš aukštai viskas matosi, o kad nėra galimybės išeiti į lauką, tai tik dar vienas papildomas pliusas – juk lauke tyko tiek pavojų!

Tiesa, taip galvoja tik tėtis. Visai kitokios mintys sukasi jo sūnaus galvelėje. Jaunas, stiprus, smalsus ir gyvenimo dar nepažįstantis kačiukas degte dega noru pamatyti platųjį pasaulį, o ypač – surasti paslaptingą, legendinį kačių rojų. Apie šios stebuklingos vietos egzistavimą žino kiekviena katė, tik kažkaip nė viena (bent jau iš pažįstamų kačių) nėra jo mačiusi. Bet ar tai sustabdys nuotykių trokštantį kačiuką? Žinoma, ne!

Vieną dieną jauniklis pasigamina savadarbę raketą ir, nutaikęs momentą, kai tėtis nemato, išskrenda pro langą į platųjį pasaulį. Atsigavęs po pirmojo šoko, tėtis katinas pamažu su siaubu suvokia visą šios išdaigos rimtumą ir jo mylimam sūnui gresiančius pavojus. Kad ir labai bijodamas, tėtis pasiryžta vykti ieškoti sūnaus ir kartu su pažįstama papūga leidžiasi į kelią. Pabėgėlio kačiuko palikti pėdsakai iš pradžių juos veda per betonines miesto džiungles, o vėliau naminiam katinui tenka susipažinti ir su tikra laukine gamta bei joje slypinčiais netikėtumais. Ar jis sugebės nugalėti savo baimes? Ar jo sūnus neįsipainios į kokį nors tikrai pavojingą nuotykį? O galbūt drąsiam kačiukui pavyks surasti legendinį kačių rojų?
Daugiau
Režisierius:

Žanras: Animacinis, Nuotykių, Komedija

Metai: 2018

Šalis: China

Kalba: Lietuvių (Dubliuotas)

Reitingas

 • 5.4186
 • 6.115926
 • 90
 • 14
Vartotojų įvertinimas
90 14
KOMENTARAI 2
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Gerduti 3 gegužės 2020 22:18
  1. 0
  Patiko ir dukrai ir man 10/10
 2. Orestas2000 25 gruodžio 2019 21:31
  1. -1
  Filmukas nuobodus ir neįtraukiant iš darėsi nuobodu žiūrėti bet teip sau kai nėr ką žiūrėti sueis 6/10