Pagrindinis / Animacija / Dvi uodegos
Dvi uodegos
Žiūrėti online
  • Pažymėti
22-05-2019

Dvi uodegos Two Tails

Filmuko istorija sukasi aplink neįtikėtinas dviejų draugų – katino Makso ir bebro Bobo – nuotykius. Bobas stengiasi rasti harmoniją ir ramiai sau gyventi, o padauža ir vis vietos po saule negalintis surasti Maksas trokšta išgarsėti visame pasaulyje. Ir vieną dieną jam pasitaiko puiki galimybė – jis, kartu su savo bičiuliu Bobu, privalo sustabdyti piktavalius ateivius, atkeliavusius į Žemės planetą dėl retų gyvūnų medžioklės.

Tačiau, stoję akis į akį su ateiviais, Bobas ir Maksas suvokia, jog ne visi jie yra blogi. Tarp jų yra trys jauni geraširdžiai, šiek tiek arogantiški ir labai pozityvūs ateiviai Zikas, Zaka ir Zukas, kurie taip pat nori sunaikinti jų piktavalių gentainių Niežulių planus sumedžioti pačius rečiausius visatos gyvūnus į jų kosminį zoologijos sodą.

Susidūrimas su kitos galaktikos gyventojais ir naujai užmegzta draugystė taps didžiausiu Bobo ir Makso nuotykiu, kuris pakeis jų gyvenimą negrįžtamai!!!
Daugiau

Režisierius: Victor Azeev

Žanras: Animacinis, Nuotykių, Komedija

Metai: 2018

Šalis: Russia

Kalba: Lietuvių (Dubliuotas)

Reitingas

  • 5.5380
  • 4.567970
  • 25
  • 15
KOMENTARAI 1
avatar
Pridėjimo taisyklės

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. Orestas2000 25 gruodžio 2019 23:55
    1. 0
    Negana to kad filmukas visiškas apsurdas ir nesąmonė tai dar ant galo ir garsas su vaizdu nesutampa nepatariu ziureti0/10