Pagrindinis / Autorinės teisės

Autorinės teisės

Ką daryti, jeigu turinys pažeidžia autorines teises?

Mes teikiame bendradarbiavimo paslaugą pašalinti nuorodas, jeigu jo autoriai to prašo. Mes tai atliekame, jeigu yra įvykdyti šie reikalavimai:

Nurodytas pranešimą pateikusio asmens vardas, pavardė (jeigu pranešimą teikia juridinis asmuo, užsienio juridinio asmens atstovybė ar filialas – juridinio asmens, užsienio juridinio asmens atstovybės ar filialo pavadinimas), kontaktiniai duomenys.

Nurodytas informacijos savininko, kurio intelektinės nuosavybės teisės yra pažeidžiamos, vardas, pavardė (jeigu informacijos savininkas juridinis asmuo, užsienio juridinio asmens atstovybė ar filialas – juridinio asmens, užsienio juridinio asmens atstovybės ar filialo pavadinimas), kontaktiniai duomenys.

Turite įrodyti, kad Jūs arba Jūsų įmonė turite visas autorines teises į turinį, apie kurį pranešate.

Patvirtinimą, kad pranešimą teikiantis asmuo yra informacijos savininkas arba teisės aktų nustatyta tvarka įgaliotas jo atstovas.

Patvirtinimą, kad pateiktame pranešime nurodyta informacija teisinga.

Jūs pranešate mums tikslų adresą į pažeidžiamą nuorodą. Adresai į pilnas kategorijas ar kitos nuorodos nėra tinkamos. (tinkama forma: https://filmux.net/9867-.html)

Jūs pranešate mums pavadinimą turinio, apie kurį eina kalba.

Savo prašymą siunčiate iš įmonės el. pašto, kurį mes galėtume patikrinti. (pvz. addresas@jusuvardas/jusuimone.tld).

Jeigu jūsų prašymas atitinka visas taisykles, siųskite el. paštą į abuse@filmux.net. Mes pasistengsime pašalinti nuorodas kuo greičiau, dažniausiai per vieną savaitę. Nepamirškite, mes trinsime nuorodas tik tuo atveju, jeigu prašymas atitinka reikalavimus.