Pagrindinis / Tinklapio taisyklės

Bendros svetainėje taisyklės

Bendros elgesio internetinėje svetainėje taisyklės:

Pradėkime nuo to, kad svetainėje bendrauja šimtai įvairų religijų ir pažiūrų žmonių, ir visi jie yra pilnateisiai mūsų svetainės lankytojai. Todėl, jei mes norime, kad ši žmonių bendrija veiktų, mums reikalingos taisyklės. Mes primygtinai rekomenduojame perskaityti šias taisykles, tai užims tik penkias minutes, bet išsaugos jūsų ir mūsų laiką ir padės svetainę paversti įdomesne ir organizuotesne.

Pradėkime nuo to, kad mūsų svetainėje raikia būti mandagiam su visais jos lankytojais. Nereikia įžeidinėti dalyvių. Jei turite pretenzijų, kreipkitės į Administratorių ar Moderatorių (pasinaudokite asmeniniais pranešimais). Kitų lankytojų įžeidinėjimą mes laikome pačiu sunkiausiu pažeidimu ir tokius pažeidėjus administracija griežtai baudžia. Mes griežtai draudžiame rasizmą, religinius ir politinius pasisakymus. Iš anksto dėkojame Jums už supratimą ir norą mūsų svetainę paversti mandagesne ir draugiškesne.

Svetainėje griežtai draudžiami:

- Pranešimai, neturintys nieko bendra su straipsnio turiniu ar diskusijų kontekstu.
- Įžeidimai ir grasinimai svetainės lankytojų adresu.
- Nenorminės leksikos komentarai, žeminantys žmogiškąjį orumą, skatinantys tarptautinius nesutarimus.
- Bet kokių prekių ir paslaugų, kitų resursų, MIP ar įvykių, neturinčių nieko bendra su straipsnio aptarimo kontekstu, pranešimų siuntinėjimas, o taip pat reklama.

Gerbkime vieni kitus ir svetainę, prie kurios Jūs ir kiti skaitytojai prisijungia pabendrauti ir išsakyti savo mintis. Svetainės administracija pasilieka teisę šalinti komentarus ar dalį komentarų, jei jie neatitinka šių reikalavimų.

Pažeidus taisykles Jums gali būti pareikštas įspėjimas. Kai kuriais atvejais gali būti be perspėjimo uždrausta naudotis svetaine. Dėl tokio draudimo panaikinimo kreiptis į administratorių.

Už administratoriaus ar moderatoriaus įžeidinėjimus irgi gali būti baudžiama draudimu naudotis svetaine.


Loading...